Hakkımızda
"Gücümüz Müşterilerimizden, Kalitemiz Deneyimimizden Gelir..."

İş elbiseleri sektöründe, 1979 yılında Doğan Buldak tarafından kurulan şirketimiz, faaliyetine İzmir bölgesinde başlamış ve 1991 yılında doğduğu şehri aşarak, Ege Bölgesi'ne hizmet vermiştir. 1998 yılından itibaren kurucumuz Doğan Buldak'ın oğulları Mahmut Buldak, Doğuş Buldak ve Barış Buldak'ın da şirket bünyesine dahil olarak, bir "Aile Şirketi" anlayışıyla mayalanıp, gerek üretim, gerek satış organizasyonuna güç katmış ve Türkiye çapında büyük kurum ve kuruluşlar ile çalışma imkanı bulmuştur.

Endüstri, Hastane, Turizm ve Güvenlik gibi temel sektörlere hitap eden ürün çeşitliliğimiz ile sınırsız hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin taleplerine, çalışma koşullarına, sağlık ve güvenlik ilkelerine uygun kumaş ve tasarımlarımız ile personelin sadece giyinmesini değil rahat ve güvenli çalışmasını sağlayarak, performansını da arttırıyoruz.

Kalite ve Güven ilkelerine sadık çalışma anlayışımız, uygun fiyatlarımızla birleşerek müşterilerimiz için en doğru tercih olmayı görev biliyor, çalışanlarımız ve müşterilerimizin desteği ile birlikte bir Türk işletmesi olarak dünya pazarında rekabet edebilmeyi hedefliyoruz.